Om oss Tveiten og Lundquist ble etablert i sin nåværende driftsform i 1997.
Vi er tre eiere. Kjetill Tveiten murmester og daglig leder, Thomas Tveiten og Ken Lundquist. Vi holder til i egne lokaler i Briskeveien 13 på Hasle i Sandefjord. Det er 6 ansatte i bedriften og vi tar på oss oppdrag for både privat og bedriftsmarkedet. De siste 5-6 årene har vi utført små og store oppdrag innen teglstein., primært i Vestfold og Telemark
Tveiten & Riis Murmesterfirma AS holder til på besøksadressen Briskeveien 13, 3229 Sandefjord. Foretaket ble startet i 1997-01-01 og registrert i brønnøysund-registrene 1997-01-14 og som et Aksjeselskap. Tveiten & Riis Murmesterfirma AS driver i bransjene "Fliser - Forhandlere", "Murmestere" og "Spesialisert bygg- og anleggsvirksomhet". Foretaket har 26 registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Tveiten & Riis Murmesterfirma AS på telefon 474 86 005, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.