Vi er en liten,stille og rolig campingplass i den lille bygda Sømådalen i Engerdal kommune. Her har vi overnattings muligheter i hytter av varierende størrelse, strømplasser for campingvogner og bobiler samt god plass til telt. Sømådalen ligger ca.120 km nord for Trysil,og ca.75 km sør for Røros langs rv.26.Plassen ligger flott til i forhold til fiske og turer i fjellet både sommer og vinter. Vi er nærmeste nabo til den ettertraktede elva Sømåa.
Sømådalen Camping AS holder til på besøksadressen Kopparleden 4881, 2448 Sømådalen. Foretaket ble startet i 1999-05-20 og registrert i brønnøysund-registrene 1999-07-05 og som et Aksjeselskap. Sømådalen Camping AS driver i bransjen "Campingplasser". Foretaket har ingen registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Sømådalen Camping AS på telefon 62 45 99 40, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.