Sinus Elektro ble etablert i 1989, men mange av våre ansatte har erfaring fra bransjen også lenge før den tid. I dag har vi 50 ansatte og har vokst til å bli en av de største elektrobedriftene i Rogaland.
Hovedkontoret vårt ligger på Forus. Der sitter administrasjonen og daglig leder som til enhver tid holder oversikten på oppdragene og fremgangen på jobbene. For å best mulig kunne være tilstede der kundene trenger oss, har vi også kontor og lager på Bryne, Forsand og Ålgård.
Gjennom breddekunnskap og tilpasningsdyktighet har vi fått mange lojale kunder. En av hovedårsakene til de gode kunderelasjonene er at vi utvikler oss sammen. Når nye utfordringer dukker opp, gjør vi enten det som må til for at vi selv skal kunne takle oppgaven, eller vi trekker inn kyndige samarbeidspartnere. Det viktigste er at kundene får det de trenger, og den kvaliteten de forventer, til en fornuftig pris.
Sinus Elektro AS holder til på besøksadressen Luramyrveien 19, 4313 Sandnes. Foretaket ble startet i 2005-12-02 og registrert i brønnøysund-registrene 2005-12-09 og som et Aksjeselskap. Sinus Elektro AS driver i bransjene "Elektrikere" og "Elektroentreprenører". Foretaket har 61 registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Sinus Elektro AS på telefon 51 61 18 40, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.