RVS AS ble stiftet i 1989 under navnet Restverdisikring AS. Selskapet er privat eid og aksjonærene er heltidsengasjert i bedriften. Selskapet opererer over det sentrale Østlandet og med enkelte oppdrag over hele landet.
RVS AS tilbydde fra starten alle tjenester innen skade- og rehabiliteringsmarkedet. Fra 1995 ble bygningsavdelingen i firmaet utvidet og man kunne tilby komplette tjenester innen byggfagene. Egen avdeling for maskinutleie ble opprettet i 2007 og kundene tilbys et komplett tilbud innen utleie til bygg- og anleggssektoren.
Bedriften har kontor med lager, produksjonslokaler og vaskehaller i Hokksund i Øvre Eiker hvor man har hatt tilhold siden 1990.
Rvs AS
holder til på besøksadressen
Elektroveien 9,
3300 Hokksund. Foretaket ble startet i 1996-10-31 og registrert i brønnøysund-registrene 1996-11-06 og som et Aksjeselskap. Rvs AS driver i bransjene "Bygg- og anleggsentreprenører", "Entreprenører", "Entreprenørtjenester", "Malertjenester" og "Snekkere". Foretaket har 27 registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Rvs AS på telefon 07060, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.