Fotografen Hovsep Nazarian er armener, men født og oppvokst i Libanon. Han etablerte seg som fotograf med Pro-file Photography i Beirut tidlig på 90-tallet. I 2001 flyttet han til Norge. To år senere stiftet Hovsep og hans kone Henriette Pro-file Studio i samarbeid med Jorunn og Geir Ytterstad ved Elitefoto. Siden 2005 har studioet vært eid av Hovsep og Henriette Nazarian (som også jobber som assistent).
Pro-file Studio bruker digitalt utstyr i toppklasse: Hasselblad H3D-31 og Canon 1Ds Mk III. Fordelen er at det oppnås svært god kvalitet med hensyn til både skarphet og fargenyanser og at alle bilder kan fås i farge, svart/hvitt eller sepia (bruntone). Dere kan selv velge om en forstørrelse skal være i for eksempel farge eller sepia uten tillegg i prisen.
Dere kan velge blant flere bakgrunner eller spørre fotografen hvilken han anbefaler. Uavhengig av hvor mange bilder som inngår i den pakken som er valgt, vil vår fotograf normalt ta mange flere bilder. Disse bildene kan dere bestille time for å se gjennom og eventuelt bestille flere bilder. Timen for å se gjennom bildene er gratis den første månedene etter at vi gir beskjed om at albumet er ferdig. I denne måneden får dere også 10 % rabatt på forstørrelser.
Pro-File Studio AS holder til på besøksadressen Skippergata 16 B, 9008 Tromsø. Foretaket ble startet i 2003-02-23 og registrert i brønnøysund-registrene 2003-03-31 og som et Aksjeselskap. Pro-File Studio AS driver i bransjen "Fotografering". Foretaket har 1 registrert ansatt.
Du kan ta kontakt med Pro-File Studio AS på telefon 908 83 250, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.