Den Internasjonale Barnehagen skal gi barn sjansen til å knytte vennskap med barn fra andre kulturer og til å utvikle forståelse og toleranse for andres egenart. Vi har avdelinger i Sollien og Laksevåg.
Den Internasjonale Barnehagen skal gi barn sjansen til å knytte vennskap med barn fra andre kulturer og til å utvikle forståelse og toleranse for andres egenart.
Åpningstider og ferie Barnehagen er åpen fra klokken 07:30 til 16:30. Helligdager og 17. mai er barnehagen stengt. I romjulen, dagene før påske og i juli måned blir Laksevåg og Sollien slått sammen; dvs. at enten Laksevåg eller Sollien holder åpent.
I løpet av barnehageåret skal barna ha tre ukers sammenhengende ferie. Disse ukene vil være felles for alle ettersom barnehagen holder stengt f.o.m. uke 2 i juli t.o.m. siste uken i juli.
Planleggingsdager og foreldrevakter utgjør den fjerde ferieuken.
For de av barna som går siste året, vil siste dagen være dagen før Sollien og Laksevåg har sammenslåing i fire uker. Dato vil variere fra år til år.
Avd. Sollien: Sollien 129 5096 BERGEN Tlf : 55 27 06 42 Faks : 55 27 06 43 E-post : intbarn@broadpark.no
Avd. Laksevåg: Herman Grans vei 6 5162 Laksevåg Tlf : 55 34 21 10 Faks : 55 34 47 67 E-post: paulina@internasjonal-barnehage.no
Den Internasjonale Barnehage I Bergen holder til på besøksadressen Herman Grans vei 6, 5162 Laksevåg. Foretaket ble startet og registrert i Brønnøysund-registrene i 1995-02-23 og som et Underavd. Den Internasjonale Barnehage I Bergen driver i bransjen "Barnehager". Foretaket har 7 registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Den Internasjonale Barnehage I Bergen på telefon 55 34 21 10, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.