Leiren ligger 32 kilometer nord for Skien. Her er mye skog, gode fiskevann og et rikt dyre- og fugleliv. Leiren består av en jordhytte med plass til inntil 80 personer, to indianertipier, planketelt, båtplasser og grillmuligheter.
Det er overnattingsmuligheter for 30 personer i teltene, og vi kan servere mat for grupper på inntil 100 personer. Det er skjenkebevilgning i leiren.
I leiren er det store områder med flere leke- og aktivitetsmuligheter.
Kennelen med 30 alaskahuskier er et naturlig innhold i leiren. Hundene brukes til tur- og turistkjøring, men er topptrente konkurransehunder som hvert år deltar i langdistanseløp.
Ta kontakt per telefon!
Damstua Kennel & Camp holder til på besøksadressen Bestulvegen 475, 3721 Skien. Foretaket ble startet og registrert i Brønnøysund-registrene i 1995-03-28 og som et Enkeltpersonforetak. Damstua Kennel & Camp driver i bransjene "Aktivitets arrangementer" og "Kennel". Foretaket har ingen registrerte ansatte.
Du kan ta kontakt med Damstua Kennel & Camp på telefon 35 54 47 16, ved å sende en epost eller besøke deres hjemmeside. Er noe feil på oppføringen? Si ifra eller logg inn og rediger detaljene.